Обладнання для плазмової порізки металу

Різка металу виконується на будівельних об'єктах, у великих виробничих цехах і приватних майстернях. Для цього зазвичай застосовують автоген, але є ще один ефективний метод - плазмова різка. Технологія незамінна, коли потрібно отримати високу якість, точність результату і оперативне виконання. Обладнання для плазмового різання - це спеціальний верстат з числовим програмним управлінням (ЧПУ) і джерелом плазми.

Технологія плазмового різання передбачає використання потоку плазми в якості ріжучого інструменту. Товщина різки металу може бути до 100 мм. Струмінь плазми нагріває матеріал, при цьому між соплом різака і листом металу запалюється високотемпературна електрична дуга. Далі в апарат подається газ, який за допомогою електродуги формує плазму. Температура потоку плазми збільшується до +30000 ⁰С, швидкість - до 1500 м / с.

Де застосовується плазмова різка

Де застосовується плазмова різка

Плазмовий метод різання простий у використанні. Його вартість порівнянна з можливостями, а результат завжди на висоті. Завдяки цим характеристикам технологія отримала популярність в різних галузях будівництва, промисловості, комунального господарства. Найбільш широко її застосовують:

 • у виробництві будівельних металоконструкцій;
 • в машинобудуванні, при виготовленні деталей для різноманітної техніки;
 • при випуску заготовок для подальшої обробки на токарному або фрезерному верстатах;
 • у виробництві металевих дверей;
 • при виготовленні рекламних конструкцій;
 • при виконанні замовлень з різання металу.

Обладнання для плазмового різання підходить і великим промисловим компаніям, і невеличким майстерням. Приладобудівні підприємства, авіаційні і суднобудівні заводи, цехи з художньої ковки та обробці металевих елементів, дизайнерські та рекламні студії - апарати для плазмового різання використовують всюди. Верстати існують різних видів і розмірів, тому кожен вибирає те, що потрібно саме йому.

Які бувають верстати для плазмового різання

Верстати для плазмового різання бувають найрізноманітніші. За конструктивними особливостями всі пристрої діляться на три групи:

 1. Портальні. Це стаціонарні верстати великого розміру. Обладнані робочим столом для розміщення матеріалу. Завдяки тому, що процес роботи на них автоматизований, відрізняються високою точністю і швидкістю при обробці металу. Устаткування вимагає просторого приміщення для установки і потужного джерела електрики.
 2. Переносні. Це рейковий механізм із закріпленим плазмотроном. Екран і клавіатура дозволяють контролювати процес і задавати параметри. Забезпечують хорошу якість різання, високу точність. Оптимальні за рівнем енергоспоживання. При необхідності такий верстат можна демонтувати і зібрати в іншому місці.
 3. Ручні. Універсальні пристрої компактних розмірів. Мають вигляд квадратної коробки, до якої приєднано шланг. Високій швидкості роботи апарат не забезпечить, але деякі моделі мають непогані характеристиками за якістю. Підійдуть для невеликих майстерень, приватних цехів.

Обладнання для плазмового різання від компанії Marlin

Компанія Marlin - виробник професійного обладнання для плазмового різання металу. Ми пропонуємо машини для плазмового і газо-плазмового різання з числовим програмним управлінням. Устаткування спільного виробництва Чехії і України. Пропонуємо також придбати джерела плазми, оригінальні витратні матеріали та запасні частини від Hypertherm і Kjellberg Finsterwalde. Компанія Marlin є офіційним дилером цих торгових марок на території України.

Наші клієнти - машинобудівні та металургійні заводи, підприємства по виробництву техніки, будівельні компанії, приватні і державні організації. Ми допомагаємо вибрати і придбати обладнання для плазмового різання, встановлюємо його на території замовника, запускаємо і навчаємо персонал роботі на ньому.

Плазмова різка

Переваги роботи з нами:

 • безкоштовно проконсультуємо по вибору плазмового обладнання;
 • підберемо і укомплектуємо машину під бюджет і цілі замовника;
 • встановимо, налаштуємо, навчимо співробітників;
 • надаємо офіційну гарантію 24 місяці;
 • здійснюємо післяпродажне обслуговування;
 • працює цілодобова сервісна служба.

Всі машини мають сертифікацію РЄ, що означає відповідність обладнання директивам Європейського союзу. Варто відзначити, що Marlin єдина компанія в Україні та СНД, що пройшла європейську сертифікацію з даним видом продукції. Ми стежимо за розвитком галузі та регулярно беремо участь в міжнародних виставках: Bauma, Blechexpo, EuroBLECH, Schweissen und Schneiden і ін. Запрошуємо наших майбутніх партнерів і клієнтів відвідати виробництво у Львові (Україна).