Оформити замовлення можна на сайті або по телефоні. Після цього між клієнтом і компанією укладається договір на виробництво і поставку продукції. Компанія приступає до виготовлення і тестування обладнання. Цей процес займає від двох тижнів до двох місяців, в залежності від комплектації та типу замовленої системи.

Способи розрахунку:

  1. Безготівковий з ПДВ.
  2. Готівковий.

Доставка

Доставка здійснюється по усій території України та в інші країни. Перед відправкою продукції інженери головного офісу проводять перевірку працездатності кожного вузла обладнання, тестують на повну відповідність заводським параметрам. Після завершення усіх етапів контролю обладнання ретельно упаковується відповідно до норм безпеки. Це потрібно, щоб унеможливити пошкодження під час транспортування. Працівники складу перевіряють весь товар на відповідність супровідній документації.

Доставка по Україні:

  • здійснюється безкоштовно;
  • вантаж застрахований на весь період перевезення;

Доставка в інші країни:

  • терміни доставки за кордон залежать від часу проходження митних процедур і складають від 8 до 15 днів;
  • спосіб відправки обладнання підбирається індивідуально в процесі переговорів із замовником, щоб в результаті обрати найбільш раціональний;
  • замовник може вибрати компанію-перевізника самостійно.

Способи доставки витратних матеріалів до джерел плазмового різання

Оформлення доставки витратних матеріалів здійснюється в будні дні з 9.00 до 18.00 за українським часом. Відповідний день доставки і умови оплати узгоджуються з покупцем.

Способи доставки:

  • самовивезення зі складу компанії Marlin у Львові за адресою: вулиця Зелена, 238;
  • перевезення із залученням транспортних компаній;
  • доставка компанією «Нова пошта».

Компанія Marlin організовує своєчасну доставку замовленого товару в повній комплектації. Ретельний підхід до упаковки обладнання дозволить отримати його цілим та неушкодженим в процесі транспортування. Укладання договору поставки гарантує замовнику виконання зобов'язань повною мірою.