Компанія Marlin CNC прийняла участь у виставці «Агро 2021», яка є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні і у Східній Європі. На території Національного Комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) було зібрано понад 1200 компаній з різних країн. У 2021 році виставка мала оновлений та більш сучасний і цікавий зовнішній вигляд.

Щорічно виставку відвідують перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери агрохолдингів, фахівці підприємств. «Агро 2021» виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України, а також є унікальним майданчиком для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

На своєму стенді компанія Marlin CNC представила два верстати для плазмової порізки- Marlin Fire Bridge 2000 і Marlin Stinger 1250. Дане обладнання здобуло довіру не тільки на українському ринку, але і в країнах СНД.

Відвідувачі виставки мали можливість детально розглянути обладнання та отримати професійну консультацію наших фахівців. Протягом всього періоду роботи виставки верстати демонстрували можливості порізки металу.