Системи плазмового різання HyPerformance® забезпечують чудову продуктивність різання на координатному столі, різання зі скосом, роботизована різка і маркування металевих листів товщиною до 160 мм. Поєднання таких переваг, як високі швидкості різання, короткі виробничі цикли, швидка зміна режимів і висока надійність, дозволяє підвищити продуктивність, суттєво зменшивши експлуатаційні витрати.
Клієнти можуть вибирати системи і комбінації опцій, які найбільше задовольняють їх поточні потреби. Модулі розроблені з урахуванням принципу взаємозамінності, за рахунок чого забезпечується гнучкість і зручність модернізації устаткування для відповідності майбутнім потребам. Система плазмового різання HyPerformance забезпечує чудові - якість і стабільність різання дрібних деталей, що дозволяє усунути витрати на вторинну обробку.
✅Функції і переваги:
За рахунок застосування перевірених технологій HyDefinition®, LongLife® і запатентованих технологій PowerPierce®, True Hole® і True Bevel ™, розроблених компанією Hypertherm, системи плазмового різання HyPerformance забезпечують максимальну продуктивність різання низьковуглецевої сталі, а також відмінні можливості різання нержавіючої сталі та алюмінію. Передові технології різака і витратних деталей забезпечують більш стабільну якість різання на протязі терміну служби витратних деталей.
✅Технології HPRXD забезпечують неперевершену продуктивність різання нержавіючої сталі:
Розроблені компанією Hypertherm технології HPRXD® для роботи з нержавіючої сталлю забезпечують неперевершені результати запису і різання матеріалів в самому широкому діапазоні товщини.
✅Технологія HDi для тонколистової нержавіючої сталі:
Технологія HDi® забезпечує продуктивність різання на рівні технології HyDefinition для нержавіючої сталі товщиною від 3 мм до 6 мм. Дозволяє отримати виняткову чіткість передніх кромок, блискучу чистоту поверхні і чудові кутові характеристики різу зі зменшеною варіацією кутів.
✅Різка листів нержавіючої сталі середньої товщини:
Розроблена компанією Hypertherm технологія різання сумішшю газів підвищує продуктивність різання листів нержавіючої сталі середньої товщини.
Автоматична система управління подачею газу HPRXD дозволяє оптимально змішувати H35 і плазмооутворюючий азот із захисним азотом, що дозволяє отримати чудову якість різання матеріалів товщиною від 6 мм до 80 мм.
Різка сумішшю газів дозволяє скоротити конусність і підвищити стабільність різання, забезпечуючи прекрасну чистоту поверхні.
✅Технологія PowerPierce для запису нержавіючої сталі великої товщини:
Запатентована технологія PowerPierce при струмі 400 А дозволяє виконати надійний промисловий пробій матеріалів товщиною до 45 мм, а при струмі 800 А - до 75 мм. Ця технологія в комбінації з процесом керованого переміщення при струмі 400 А дозволяє виконати пробій нержавіючої сталі товщиною до 75 мм, а при струмі 800 А - до 100 мм.
Захисний ковпачок, що охолоджується рідиною, відкидає розплавлений матеріал в ході пробою та різки. Це дозволяє звести до мінімуму ймовірність пошкодження різака і підвищити надійність захисного ковпачка, що призводить до скорочення часу простою і експлуатаційних витрат.
3