Компанія Hypertherm - виробник промислових систем різки та програмного забезпечення повідомила сьогодні про випуск розхідних матеріалів для різки під дуже великим кутом для системи киснево-плазмової і повітряно-плазмового різання MAXPRO200® LongLife®.

Розхідні матеріали призначені для механізованої, роботизованої та ручної різки.

Соплоі захисний екран мають яскраво виражену загострену конусоподібну форму. Таке виконання забезпечує можливість нахилу плазмового різака при порізці під кутом до 66,5 градусів. Завдяки цьому розхідні матеріали ідеально підходять для виконання широкого спектру робіт, в тому числі механізованої різки зі скосом під великим кутом, різки труб, в тому числі тонкостінних, виготовлення металоконструкцій, складання і монтажу посудин високого тиску і ручної різки.

Розхідні матеріали для різки під дуже великим кутом представлені як для повітряної, так і кисневої різк на 130 і 200 ампер. Для власників і операторів системи MAXPRO200 доступні два варіанти придбання даних розхідних матеріалів: окремо чи в складі базового комплекту (номер за каталогом: 528 058), в який входять розхідні матеріали для всіх видів робіт.

"MAXPRO200" - надійна в роботі система. Це відмінний вибір для компаній, яким важливо отримати відмінну якість різки при високій продуктивності і низьких експлуатаційних витратах . Завдяки 100% робочому циклу і силі струму в 200 ампер, а також своїй універсальності, що дозволяє виконувати ручну та механізовану різку, ця система має великий попит.

Компанія Hypertherm розробляє і виробляє промислові товари для різки, які використовуються компаніями по всьому світу в таких галузях, як суднобудування, авіабудування і вагонобудування, будівництво з металоконструкцій, виробництво важкого обладнання та багатьох інших. Hypertherm заснована в 1968 році, розташована в Нью-Гемпширі і на 100% знаходиться в спільному володінні більш як 1 800 працівників, має дилерську мережу і здійснює свою діяльність по всьому світу. Дізнайтеся більше на веб-сайті www.hypertherm.com.

Ми являємось офіційними дилерами компанії Hypertherm:

Україна, м. Львів, вул. Зелена, 238

e-mail: info@marlincnc.com.ua