ЧПУ машини плазмової різки металу

Активні фільтри

Машина плазмової порізки металу Marlin Stinger

Легка портальна машина Marlin Stinger прекрасно підходить для невеликого підприємства. Машина спроектована для різання металу товщиною від 0,5 до 25 мм (на пробій). Оптимальним вибором є джерела плазми HYPERTHERM серії PowerMax і KJELLBERG серії CutFire, але загалом Stinger може працювати з будь-яким повітряним джерелом плазми. Для відводу відпрацьованих газів використовується водяний або повітряно-аспіраційний розкрійний стіл.

Машина плазмової порізки металу Marlin Tornado

Портальна машина плазмового розкрою Marlin Tornado-1530 працює з чорною та нержавіючою сталлю малої та середньої товщини. При цьому МТР, як і попередня модель, поєднує в собі мобільність, легкість установки та керування процесом різки

Машина плазмової порізки металу Marlin Typhoon

Серія портальних машин Marlin Typhoon має два типу розкрою: плазмовий та газо-кисневий (ацитиленовий або природній газ). Плазмовий розкрій для металу товщиною до 50 мм (врізка з краю), а якщо йдеться про пропано-кисневе різання, то максимальна товщина металу може бути до 120 мм (150 мм модель-G) з краю).

Машина плазмової порізки металу Marlin Fire Bridge

Машина термічного розкрою Marlin Fire Bridge -1500-3000 (GP, P, G) демонструє найвищий рівень продуктивності з усього модельного ряду. Машина працює з листовим металом товщиною від 0,8 мм до 150 мм (200 мм модель-G). Установка Fire Bridge оснащена захистом плазмотрону при зіткненні різака з вирізаними деталями. Ширина робочої зони від 1,5 м до 3,0 м, довжина від 3,0 м до 24,0 м. Швидкість розкрою до 10 000 мм на хвилину, а швидкість переміщення – до 20 000 мм

Верстати плазмового різання металу MARLIN CNC

Європейська якість виробництва і збирання - машини виготовляються в Чехії і комплектуються в Україні.

ВИБІР КОМПЛЕКТАЦІЇ

Можливість гнучкої комплектації під завдання вашого виробництва і бюджету. Крім стандартного набору опцій (модель верстата, розмір робочої зони, потужність і тип джерела плазми, кількість супортів), ви можете вибрати виробника джерела плазми.

ГАРАНТІЙНЕ, СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Робота сервісної служби 24/7. Забезпечуємо підтримку поставленого обладнання на всіх етапах його експлуатації. Періодичне навчання і підготовка персоналу на заводі-виробнику. Наявність складу запчастин. Надана виробником гарантія на обладнання - 24 місяці. Ми надаємо гарантію не тільки на джерело плазми, а на все обладнання, що поставляється.

Відео про виробництво станків плазмової різки металу MARLIN CNC